Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę korzystać z Programów Platformy kursów?

Rejestrując się w dowolnym Programie Akademii Wellbeing otrzymujesz zarówno linki do sesji czy szkoleń online, jak i dostęp do Platformy kursów, gdzie możesz korzystać ze wszystkich materiałów online 24h w okresie i na zasadach określonych w Programie. W szkoleniach online możesz uczestniczyć na żywo lub potem obejrzeć ich nagrania na Platformie kursów. Z wyprzedzeniem będziemy Ci wysyłać miesięczny harmonogram.

W jaki sposób mogę uczestniczyć w szkoleniach i sesjach?

Zawsze na początku miesiąca będziesz otrzymywać od nas harmonogram szkolenia czy sesji online.
W zależności od Programu, który wybierzesz, możesz uczestniczyć w szkoleniach lub/i sesjach mentorskich Q&A online na żywo lub potem w dowolnej chwili obejrzeć nagranie na Platformie kursów dostępnym po zalogowaniu.

W jaki sposób otrzymam dostęp do materiałów?

Po otrzymaniu zapłaty za wybrany Program, otrzymasz dalsze informacje dotyczące swojego udziału w Programie w zależności od jego zakresu np. linki do sesji, szkoleń czy login i hasło do Panelu kursu. Niektóre Programy zawierają gotowe materiały filmowe i zeszyty ćwiczeń, a inne Programy mają materiały dodawane w zgodnie z comiesięcznym harmonogramem, gdzie będą dostępne wszystkie materiały i nagrania z sesji mentorskich. Jeśli wybierzesz Program, w ramach którego uczestniczyć będziesz w indywidualnej sesji coachingowej online, wówczas otrzymasz odrębny link do sesji oraz nie będzie ona nagrywana i dostępna w ramach Platformy kursów.

Jak długo trwa Program?

Wybierając dany Program decydujesz się na uczestnictwo w okresie trwania Programu np. 6 m-cy czy 3 m-ce, gdyż czas Twojego zaangażowania się w realizację danego Programu przekłada się na możliwości osiągnięcia zamierzonych efektów.

Czy mogę w dowolnym momencie zrezygnować z Programu?

Tak, jak najbardziej, jeśli prześlesz do nas informację o swojej rezygnacji drogą e-mailową przed rozpoczęciem korzystania z Platformy kursów lub udostępnionych linków do szkoleń czy sesji online.

Czy płacę we wszystkich Programach indywidualnie za swój udział?

Zazwyczaj udział w Programie jest przewidziany w formie indywidualnej z uwzględnieniem płatności miesięcznej w okresie dostępności danego Programu. Wyjątkiem jest PROGRAM ZWIĘKSZANIA EFEKTYWNOŚCI PRACY ZESPOŁU, w którym uczestniczy 6-8 osobowy zespół z Twojej organizacji i koszt udziału zespołu w tym Programie wynosi 2460 zł bruttu miesięcznie.

Jak jest pobierana płatność za Program?

Rejestrując się w Programie podajesz numer swojej karty kredytowej. Operator płatności PayU będzie ściągać środki z Twojej karty co 30 dni.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT na ten program?

Oczywiście, przy zakupie możesz zaznaczyć, że chcesz otrzymać fakturę VAT, i w każdym miesiącu otrzymasz fakturę uwzględniającą kwotę, którą już została zapłacona za dany miesiąc.

Czy moja firma może zapłacić za mój udział w danym Programie?

Jak najbardziej, wiele firm decyduje się na to, aby opłacić udział w tym Programie swoim pracownikom lub zespołom, którzy chcą skutecznie rozwiązywać problemy i jednocześnie rozwijać swój potencjał osobisty i zawodowy.